Гончарук анонсував зміну керівництва "Укрзалізниці"

Все про економіку та фінанси

Кабмін найближчим часом ухвалить рішення про зміну керівництва "Укрзалізниці", оскільки менеджмент зловживає своїм положенням, заявив прем`єр-міністр Олексій Гончарук в ефірі "Сніданку з 1+1", пише "Українська правда".

"Ми будемо ухвалювати з цього приводу кадрові рішення найближчим часом, тому що продовжувати працювати так, як вони зараз працюють, неможливо. Головна претензія до них – корупція в "Укрзалізниці", на жаль, триває. Вона там абсолютно дика, крадуть майже на всьому. Кінця і краю цьому не видно. Якщо менеджмент, керівництво опікується своїми кишенями, а не тим, як ідуть справи в "Укрзалізниці", то нормальної роботи і не буде", - зазначив О. Гончарук.

Глава уряду нагадав, що 14 листопада під Офісом президента протестували залізничники.

У першу чергу вони скаржились на корупцію і можливі скорочення. Люди тримали плакати з перекресленими окремими очільниками (зокрема, перекреслили директора УЗ Євгена Кравцова, – ред.).

Він також додав, що "Укрзалізниця" "є дуже неефективною і збитковою". Зокрема, за словами Гончарука, "майже щодня горять локомотиви, в ручному управлінні вагони, окремі чиновники, диспетчери відправляють вагони не туди, де це потрібніше, а туди, де їм вигідніше, де їм заплатили".

Прем’єр заявив, що це "точно треба припинити".