Глава партії "Слуга народу" очікує до кінця року референдум щодо продажу землі іноземцям

Все про економіку та фінанси

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в ефірі ICTV заявив, що очікує на проведення референдуму щодо продажу сільськогосподарської землі іноземцям до кінця року, і для цього необхідно прийняти закон "Про референдум", пише "Українська правда".

Пряма мова: "Зараз цей проєкт (закон "Про референдум") уже був на реєстрації, але надзвичайна ситуація з коронавірусом трохи коригує ці плани. Я думаю, що коли ми вийдемо з цього піке і повернемось з карантину до роботи Верховної Ради, ми почнемо реєструвати та приймати закон "Про референдум", і далі, коли цей закон вступить в дію, тоді ми можемо починати ініціювати подібні референдуми, зокрема про допуск іноземців до купівлі

Я сподіваюсь, що до наступного року, можливо до часу вступу в дію закон про обіг сільськогосподарських земель, ми зможемо вже мати предметні відповіді на ці питання і від народу".

За словами лідер партії, у законопроекті щодо земельної реформи норми виписані таким чином, щоб запровадити ринок землі якомога безпечніше.

31 березня Верховна Рада ухвалила закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. За це рішення проголосувало 259 народних депутатів.