Глава наглядової ради Ощада: немає причин для скасування результатів конкурсу

Все про економіку та фінанси

Глава наглядової ради Ощадбанку Байба Апін таким чином прокоментувала для dt.ua підсумки конкурсу з відбору глави правління Ощадбанку:

"Так, я підтверджую, що отримала SMS-повідомлення з невідомого номера з текстом, який можна тлумачити такий, що має корупційну складову. Про це я поінформувала членів наглядової ради відповідно до Положення про антикорупційну політику. Чинним головою правління Андрієм Пишним були дані відповідні доручення службі безпеки банку, департаменту комплаєнс і юридичному департаменту провести службове розслідування, дати оцінку ситуації і підготувати у стислі терміни звіт cпостережної ради. На підставі звіту буде прийнято рішення про звернення в правоохоронні органи", - розповіла Байба Апін.

Однак вона не вважає, що подія може стати приводом для скасування результатів конкурсу:

"Результати голосування – логічний наслідок проведення конкурсу. Кандидати всебічно розглядалися, були проведені неодноразові співбесіди, що і сформувало думку наглядової ради по кожному з фіналістів.

На мою думку, об`єктивних причин для скасування результатів конкурсу немає".

Нагадаємо, що за результатами другого етапу чинний заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн набрав три голоси, а голова Піреус Банку Сергій Наумов – п`ять голосів, перемігши в боротьбі за посаду голови правління Ощадбанку.

Нинішній голова правління Ощадбанку Андрій Пишний ще раз підтвердив виданню, що не має наміру брати участь у конкурсі на посаду глави правління Ощадбанку, навіть якщо він буде оголошений ще раз.