Глава МВФ: Україна має виконати попередні умови для отримання нової програми фінансування

Все про економіку та фінанси

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва заявила, що для запуску нової програми розширеного фінансування (EFF) Міжнародного валютного фонду для України в розмірі $5,5 млрд Київ має виконати попередньо встановлені умови, пише "Укрінформ".

"Що стосується України, ми досягли угоди на робочому рівні (Staff level agreement – англ.), яка передбачає виконання певних умов. Робота продовжується, і наш персонал продовжує взаємодіяти з Україною. Як тільки ці умови будуть виконані, для нас це означатиме момент для скликання нашої Виконавчої ради", - зауважила глава МВФ.

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року відбулася телефонна розмова президента Володимира Зеленського й директора-розпорядника МВФ Крісталіни Георгієвої. Сторони обговорили умови подальшої співпраці й досягли попередньої домовленості про нову трирічну програму у форматі розширеного фінансування (EFF) на загальну суму $5,5 мільярда.

Серед попередніх умов запуску нової програми МВФ - прийняття парламентом законопроекту №2571 щодо Приватбанку й банків-банкрутів.