Глава ФРС: економіці США загрожує "тривалий період" слабкого зростання

Все про економіку та фінанси

Глава Федрезерву США Джером Пауелл сказав в середу, що США може загрожувати "тривалий період" слабкого зростання і стагнація доходів, пообіцявши розширити використання потенціалу ФРС при необхідності і закликав до збільшення бюджетних витрат, пише Reuters.

Погляд ФРС на негативні ставки не змінився, Комітет з відкритих ринків не розглядає такий інструмент, сказав Пауелл. За його словами, американський ЦБ має намір продовжувати використовувати інструменти, які вже застосовувалися.

При найгіршому розвитку подій економіці США загрожує "тривалий період низького зростання продуктивності і стагнація доходів... Додаткова бюджетна підтримка може бути дорогою, але вона того варта, якщо це допоможе уникнути довгострокового економічного збитку і приведе нас до більш сильного відновленню", - сказав Пауелл, фактично прямо закликавши Конгрес збільшити бюджетні стимули. 

Пауелл додав, що шок від коронавіруса, схоже, став найсильнішим в історії і ФРС продовжить використовувати інструменти "в повній мірі", поки не мине криза.