Гетманцев: на жаль, Мінфін не проводив консультації з ВР щодо проекту бюджету-2021

Все про економіку та фінанси

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп з фракції "СЛуга народу" Данило Гетманцев заявив, що  Міністерство фінансів не проводило консультацій із Верховною Радою під час підготовки проекту державного бюджету країни на 2021 рік, пише "Інтерфакс-Україна".

"На жаль, Міністерство фінансів цього року ухвалило незрозумілу політику і попередні консультації з комітетом з питань фінансів, наскільки я знаю, і з комітетом з питань бюджету щодо проекту бюджету не проводило", - сказав Гетманцев.

Він заявив, що документ буде подано до Верховної Ради у вівторок, 15 вересня.

За його словами, супровідний урядовий проект змін у Податковий кодекс "передбачає перегляд у бік збільшення деяких ставок податків, і введення деяких правил оподаткування" (цитата).

Д. Гетманцев зауважив, що згідно з чинним законодавством, ухвалювати такі зміни до Податкового кодексу можна не менше ніж за півроку до початку нового бюджетного року.

"Я не впевнений, що буде у нас підтримка, але впевнений в тому, що бюджет розрахований на базі цього законопроекту, чого не було раніше, і що ми не можемо сприйняти", - додав голова комітету.

Гетманцев заявив, що інформація про документ з`явилася у пресі, і тому він поки що не може коментувати те, які податки пропонує підвищити Кабмін.

"Моя особиста позиція полягає в тому, що ми не маємо ухвалювати до Нового року, "під ялинку", бізнесу те, що їх обтяжуватиме", - сказав нардеп.