Гетманцев готовий на поступки Ахметову і Жеваго в питанні оподаткування залізної руди

Все про економіку та фінанси

Глава парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у коментарі для "Мінпрома" висловив думку, що необхідно знайти компромісне рішення при розгляді та подальшому доопрацюванні законопроекту №1210, який передбачає підвищення ренти за видобуток залізної руди майже в 5 разів, пише УНІАН.

Будучи автором законопроекту, нардеп з фракції "Слуга народу" зауважив, що при підготовці документа до розгляду Верховною Радою у другому читанні передбачається внесення змін до його тексту.

"По руді ми припускаємо знайти компроміс з галуззю та з міністерством фінансів". – сказав Д. Гетманцев.

Він висловив впевненість, що сьогодні рівень оподаткування при видобутку залізної руди є недостатнім - але пропозиції Мінфіну щодо підвищення податкового навантаження на залізорудну галузь назвав надмірними.

"Тому ми хочемо знайти середину, баланс", - сказав Д. Гетманцев.

Він також наголосив на важливості питання розрахунку бази оподаткування при видобутку залізної руди.

"Це складне питання, тому що наші бідні залізні руди потребують збагачення, базу обчислити не просто. Ймовірно, нам потрібно створити між Мінфіном і податковою службою робочу групу, яка б протягом декількох місяців надала б нам пропозиції щодо вірної бази оподаткування - а зараз прийняти якесь проміжне рішення", - сказав Д.Гетманцев.