Газ для населення за 5 місяців здешевшав на 30%, - Герус

Все про економіку та фінанси

У вересні газ для населення буде дешевшим, ніж в цей же період минулого року, заявив глава комітету Верховної ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус, пише liga.net.

"Згідно з останньою інформацією, ціна газу для населення у вересні буде знижена приблизно на 115 грн за тисячу кубометрів. Таким чином, за останні п`ять місяців зниження ціни газу для населення становить уже близько 30%", - сказав він на засіданні погоджувальної ради.

НАК "Нафтогаз України" знизив ціну на газ для населення на серпень до 4643 грн за тисячу кубометрів (без ПДВ і витрат на транспортування). У порівнянні з липнем вартість газу зменшилася на 5,1%.

У вересні Нафтогаз залишив ціну на газ для промспоживачів без змін. Як і в серпні, в залежності від обсягів закупівлі та умов оплати вартість газу збережеться на рівні 4640-5204 грн за тисячу кубів (без ПДВ і витрат на транспортування).

У червні Кабмін змінив формулу розрахунку ціни газу, по якій "Нафтогаз" продає його населенню і теплокомуненерго (ТКЕ). Нафтогаз оскаржує це рішення в суді.