ФРС запустила програму для МСБ, місцевої влади на $2,3 трлн

Все про економіку та фінанси

ФРС США в четвер запустила масштабну програму на $2,3 трлн для підтримки місцевих адміністрацій і малого та середнього бізнесу, щоб допомогти американській економіці впоратися з пандемією коронавіруса, пише Reuters

ФРС повідомила, що буде працювати через банки, пропонуючи чотирирічні кредити компаніям з чисельністю персоналу до 10.000 співробітників і напряму купувати облігації штатів, округів, міст, щоб допомогти їм боротися з кризою.

Глава регулятора Джером Пауелл сказав, що роль ФРС тепер розширилася і центробанк повинен допомогти США отримати необхідний для боротьби з кризою економічний і фінансовий простір.

"Роль ФРС - забезпечити стільки допомоги і стабільності, скільки ми можемо, в цей період обмеженої економічної активності, і наші дії сьогодні допоможуть гарантувати, що кінцеве відновлення буде якомога більш енергійним", - сказав Пауелл.

ФРС також повідомила, що купить через програму допомоги малому та середньому бізнесу до $600 млрд кредитів, використовуючи $75 млрд, отриманих від Мінфіну США.

Регулятор оголосив про розширення первинних і вторинних корпоративних кредитних ліній і термінових кредитів під заставу активів до $850 млрд.