ФРС США знову знизила ставку - до 1,50-1,75%

Все про економіку та фінанси

Федрезерв США знизив вартість запозичень втретє за рік з наміром допомогти Штатам пережити глобальну торгову війну, не сповзаючи в рецесію, але попередив, що цикл зниження ставок може бути припинений, пише Reuters.

Знизивши на чверть процентного пункту ключову ставку до цільового діапазону 1,50-1,75%, ФРС у своєму програмному заяві більше не згадує, що "буде діяти належним чином" для підтримки економічного зростання - формулювання, яке було ознакою майбутнього зниження ставок.

Замість цього ФРС заявила, що буде "відстежувати наслідки інформації, що надходить, для економічного прогнозу, оскільки вона оцінює правильний напрямок" для зміни ставки, - менш рішуче висловлювання, констатує Reuters

Рішення про зниження ставки було прийнято 8 голосами проти 2.

Як і в попередній програмній заяві, ФРС сказала, що вжила заходів щодо зниження вартості запозичень "в світлі наслідків глобальних змін для економічного прогнозу, а також ослаблення інфляційного тиску".

У заяві ФРС говориться, що ринок праці залишається сильним, економічна активність зростає помірними темпами, інвестиції в бізнес і експорт, як і раніше, "слабкі".