ФРС готує нові стимули на фоні спорів між Трампом і демократами

Все про економіку та фінанси

Член ради керуючих ФРС Лейл Брейнард заявила, що Федеральна резервна система в найближчі місяці повинна зробити нові кроки для надання підтримки економіці в умовах подолання наслідків коронавіруса і виконання нових обіцянок про посилення зростання кількості робочих місць та прискорення інфляції, пише Reuters.

"Враховуючи, що відновлення, швидше за все, зіткнеться з тривалими понижувальними ризиками, пов`язаними з COVID-19, в найближчі місяці буде важливо, щоб грошово-кредитна політика перейшла від стабілізації до акомодації", - зауважила Брейнард, вказавши також на неоюхідність досягнення нових цілей "максимальної зайнятості та середньої інфляції на рівні 2% через деякий час".

Брейнард - одна з авторів нової довгострокової стратегії ФРС. Вона стала першим представником ФРС, який безпосередньо пов`язав новий підхід з потребою подальшого монетарного стимулювання, найімовірніше, в формі більш агресивної скупки бондів або більш амбітних обіцянок про повернення країни до низького рівня безробіття.

При цьому спікер Палати представників США Ненсі Пелосі після телефонної розмови з міністром фінансів Стівеном Мнучіним сказала, що між демократами та Білим домом зберігаються серйозні розбіжності з приводу законопроекту для боротьби з наслідками пандемії.