ФДМУ: на "Центренерго" вдалося змінити керівника

Все про економіку та фінанси

Глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко заявив, що в ПАТ "Центренерго" представили нового в.о. гендиректора підприємства Олександра Корчинського, пише Liga.net.

"Сьогодні ми повернули під контроль держави "Центренерго". Незважаючи на весь спротив: судовий тролінг, неодноразове мінування будівлі Фонду держмайна, тиск на наглядову раду Центренерго", - зазначив Д. Сенниченко.

Зміну керівництва "Центренерго" він назвав "одноденною блискавичною операцією".

"Ми зробили висновки після минулої невдалої спроби призначити нового керівника компанії, і провели одноденну блискавичну операцію: рішення суду, збір наглядової ради, внесення змін до реєстру та представлення нового керівника "Центренерго" Олександра Корчинського. Все це - сьогодні, буквально за 4-5 годин", - сказав Д. Сенниченко. 

За його словами, на сьогодні держава не має інформації про стан справ на підприємстві, оскільки попереднє керівництво приховувало дані аудиту. Водночас він повідомив, що з 2004 року в "Центренерго" "зникло" близько 100 млрд грн.

О. Корчинський змінив на посту Володимира Потапенко, якого Ігор Коломойський публічно називав "зрозумілою йому людиною". Призначення Корчинського блокувалося рішенням суду.

За інформацією члена наглядової ради Укрзалізниці Сергія Лещенка, І. Коломойський перевіз офіс "Центренерго" разом з документацією в санаторій в районі селища Рудники Обухівського району Київської області. Лещенко стверджував, що санаторій оточений "протипіхотними засобами захисту" - колючим дротом, бетонними блоками і автоматниками.