Фонд держмайна готує реструктуризацію боргів ОПЗ

Все про економіку та фінанси

Фонд держмайна розробляє механізми реструктуризації боргу ПАТ "Одеський припортовий завод" перед кредиторами для подальшого розрахунку з ними, заявив заступник голови ФДМУ Сергій Ігнатовський під час представлення нового керівника ОПЗ, пише "БізнесЦензор".

За словами С. Ігнатовського, проблема заборгованостей не вплине на виробничий процес.

Заступник голови ФДМУ нагадав, що для забезпечення конкурентної приватизації ОПЗ на підприємстві працює інвестиційний радник, діяльність якого має сприяти фінансовому оздоровленню підприємства і подальшому залученню інвесторів, гарантувати модернізацію ОПЗ.

Як повідомлялося, 24 січня Кабмін призначив в.о. голови правління ПАТ "Одеський припортовий завод" Миколу Синицю. В останні кілька років він обіймав посаду в.о. директора ДП "Українське державне аерогеодезичне підприємство".

Синиця також є власником чотирьох компаній і володіє торговою маркою "Два Гуся". На сайті однойменної мережі ресторанів він також зазначений головою правління.

Нагадаємо, Group DF Дмитра Фірташа в травні 2019 року одержала в українських судах визнання рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма про примусове стягнення з ОПЗ боргу в розмірі понад $300 млн або 7,8 млрд грн перед Ostchem Holding Limited.