Фінкомітет ВР заповнив вакансії в наглядових радах Ощадбанку та Укрексімбанку

Все про економіку та фінанси

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики вирішив делегувати в наглядову раду Ощадбанку Юлію Пашко, а в наглядову раду Укрексімбанку - Дмитра Каплюка. Про це повідомила в своєму телеграм-каналі голова підкомітету з питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з НБУ Ольга Бєлькова. 

Як уточнює прес-служба Верховної Ради, Юлія Пашко з 2005 по 2015 роки працювала у банківській сфері, обіймала керівні посади. Із 2016 по 2017 рік опікувалася реформою держбанків та банківського сектору як радник міністра фінансів України. З 2017 по 2018 рік була членом наглядової ради Укргазбанку та відповідала за напрямок ризик-менеджменту. З липня 2019 року і дотепер Ю.Пашко є консультантом проекту «Реформування проектного циклу інвестиційних проектів міжнародних фінансових організацій (МФО)» ЄБРР.

Дмитро Каплюк має досвід роботи у банківській сфері з 2003 року. З 2005 року обіймає керівні посади у департаментах ризик-менеджменту банків. Останнє місце роботи – директор департаменту ризик-менеджменту в Укргазбанку.

Нагадаємо, нещодавно Кабмін призначив незалежних членів наглядової ради Ощадбанку (Янне Харьюнпаа, Хуан Енріке Перес Калот, Ігор Мітюков) та незалежного члена наглядової ради Укрексімбанку (Ласло Урбан).