Суд розблокував приватизацію "Президент-Готелю", - ФДМУ

Все про економіку та фінанси

Госпсуд м. Києва розблокував процес приватизації "Президент-Готелю", розташованого в Києві, повідомив глава Фонду держмайна Віталій Трубаров, пише liga.net.

За його словами, суд скасував забезпечення за позовом ПрАТ "Президент-Готель", яке забороняло Фонду проводити дії з підготовки до приватизації, а сам позов про розірвання договору з інвестиційним радником "Конкорд Консалтинг" суд залишив без розгляду.

Тепер Фонд держмайна і "Конкорд Консалтинг" продовжать підготовку до продажу "Президент-Готелю".

Готель входить в перелік об`єктів великої приватизації. Його мали намір продати ще навесні, але процес був заблокований судовим розглядом.

Напередодні глава ФДМУ повідомив про розблокування приватизації "Центренерго".

Майно "Президент-Готелю" знаходиться в користуванні будівельної компанії "Квадр" терміном на 25 років. Згідно з держреєстром, власником "Квадра" є кіпрська Фесанес Коммершл Лтд. Її основними бенефіціарами (91%) числяться два громадянина Кіпру, 9% належать компанії Л.А.Р.К. Бориса Кауфмана і кіпрській Уайарес Ентерпрайсіз Лтд. Згідно з даними в системі розкриття НКЦБФР, виручка "Президент-Готелю" в 2017 році скоротилася на 14% - до 46,57 млн ​​грн, тоді як чистий прибуток зріс в 2,5 рази - до 13,43 млн грн.