Журнал Euromoney визнав Укргазбанк "найкращим у Центральній та Східній Європі"

Все про економіку та фінанси

Глава правління Укргазбанку Кирило Шевченко повідомив, що журнал Euromoney визнав цей держбанк «The Best Bank for Sustainable Finance in Central & Eastern Europe” у 2019 році (рейтинг «Award for excellence 2019»). Церемонія нагородження відбулася 10 липня в Лондоні.

За словами К. Шевченка, Укргазбанк став першим українським банком, який отримав цю почесну нагороду.

"Експерти рейтингу відзначили стратегічну орієнтацію ьанку на зелене фінансування та визнали його лідером у підтримці екологічно-чистих проектів в Україні. У 2018 році Укргазбанк успішно реалізував половину усіх проектів з відновлюваної енергетики в Україні. Банк є лідером із фінансування об`єктів екологічно чистої енергетики із-понад 30% «зелених» кредитів у портфелі. Крім того, експерти відзначили, що завдяки реалізованим банком «зеленим» проектам вдалося скоротити 1,2 млн тонн викидів парникових газів на рік, що еквівалентно вилученню з українських доріг більш ніж півмільйона автомобілів", - йдеться в повідомленні Укргазбанку.

Euromoney – це відоме європейське фінансове видання. За останній рік в ньому були опубліковані інтерв’ю з майже із сотнею очільників банків та міністрів фінансів з усього світу. 

У травні Укргазбанк повідомляв, що увійшов до трійки лідерів у номінації «Найкращі банки у Східній Європі з торговельного фінансування у 2018 році» за версією найавторитетнішого фінансового видання з торгівлі – Global Trade Review.