ДВС виставила на продаж 22% "статутника" ТОВ "Сумське МНВО" за 216 млн грн

Все про економіку та фінанси

Державна виконавча служба продає на електронному аукціоні OpenMarket (ДП "СЕТАМ") корпоративні права боржника в статутному капіталі ТОВ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об`єднання" в розмірі 21,67% акцій. Стартова ціна лота становить 216,36 млн грн, пише "БізнесЦензор".

ТОВ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об`єднання" створено на базі підприємства АТ "Сумське НВО", і знаходиться в місті Суми за адресою вул. Горького 58.

Дата проведення аукціону: 6 травня.

На виставлене майно накладено арешт в рамках виконавчого провадження №57084810. Згідно з судовим реєстром, мова йде про стягнення боргів з ПАТ "Сумське НВО".

Крім ПАТ "Сумське НВО", співвласником ТОВ "Сумське МНВО" є кіпрська компанія "Алверон Холдинг Лтд." з часткою в 78,32%, кінцевими бенефіціарами якого виступають громадянин Росії Володимир Лук`яненко і громадянин Болгарії Максим Марков. Статутний капітал ТОВ - 998,08 млн грн. 

У кінці 2019 року ЗМІ писали, що Костянтин Григоришин втратив контроль над Сумським НВО внаслідок програшу своїм партнерам корпоративного спору в Лондонському арбітражі, який зобов`язав Григоришина виплатити опонентам $300 млн.

Про кредиторські вимоги банків до Сумського НВО - тут.