Дубровін: Укргазбанк заробив понад півмільярда гривень прибутку

Все про економіку та фінанси

За десять місяців 2019 року Укргазбанк заробив 576,3 млн грн прибутку, констатує перший заступник голови правління цього держбанку Олександр Дубровін.

«На сьогодні у банку відсутні передумови для великого доформування резервів, таким чином за рахунок своєї операційної діяльності банк планує нарощувати прибуток. Ми чітко дотримуємося своєї стратегії, з року в рік збільшуючи фінансовий результат Укргазбанку, і, відповідно, цей рік не стане винятком – ми плануємо перевищити прибуток попереднього року», – зауважив О. Дубровін.

За його словами, наразі клієнтами банку є понад 1,9 млн українців, понад 62 тисячі підприємців сегменту МСБ, майже 6,5 тисяч великих підприємств. Тільки у цьому році до держбанку приєдналися ще 562 тисячі українців та понад 5 тисяч українських компаній.

За даними НБУ, за три квартали 2019 року Укргазбанк став лідером у банківській системі за зростанням активів (+22,15 млрд грн, або +27%).

Крім того, Укргазбанк став лідером  на ринку за зростанням депозитів юросіб (+18,7 млрд грн, або +42,5%).

Міністерство фінансів у жовтні прогнозувало, що угода про входження IFC (з групи Світового банку) в капітал Укргазбанку може бути підписана до кінця року.

НБУ в листопаді теж заявив, що IFC має зайти в капітал Укргазбанку найближчим часом.

За оцінками Світового банку, Укргазбанк досягнув найкращих результатів серед держбанків з точки зору реформування.