Дубровін: клієнтами Укргазбанку вже стали 2 млн українців

Все про економіку та фінанси

З початку року Укргазбанк наростив обсяг клієнтської бази до 2 млн українців, повідомив перший заступник глави правління цього держбанку Олександр Дубровін.

За його словами, такі високі темпи нарощування є свідченням того, що Укргазбанк забезпечує своїх клієнтів актуальним банківським сервісом та постійно розширює перелік переваг, які вони отримують за користування продуктами банку.

«Клієнтів приваблюють створені банком умови обслуговування, найкращі продукти й тарифи, індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких питань. Найбільшим попитом серед продуктів банку у наших клієнтів наразі користуються «Екокартка» та депозитна картка «Pro-запас», - зазначив О. Дубровін.

Як зауважують в Укргазбанку, окремим стимулом для українців звернутися до Укргазбанку став, зокрема, запущений продукт «KEYcard» – унікальна програма лояльності, яка за розрахунки картками банку в мережі партнерів дозволяє повертати «живі» кошти у вигляді манібеку, а не бонуси чи бали, як це пропонується іншими програмами на ринку.

«Ми пропонуємо клієнтам необмежений розмір манібеку за розрахунки в мережі партнерів. Тобто, більше транзакцій протягом місяця – більший розмір манібеку» – резюмував О. Дубровін.