Дубінський і Палиця внесли у ВР альтернативні законопроекти про виведені з ринку банки

Все про економіку та фінанси

Нардепи Олександр Дубінський та Ігор Палиця зареєстрували у Верховній Раді законопроекти, альтернативні внесеному напередодні урядом законопроекту, який необхідний для відкриття нової програми з МВФ, пише "Інтерфакс-Україна".

Згідно з інформацією на сайті ВР, обидва альтернативні проекти №3260-2 і №3260-1 були зареєстровані в середу, їх повний текст поки що відсутній.

Обидва згадані нардепи належать до профільного для цього законопроекту комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, а О. Дубінський є заступником голови комітету.

Передбачалося, що ВР розгляне урядовий законопроект на позачерговому засіданні в четвер, проте поки що його попередньо перенесено на суботу. Дата розгляду цього законопроекту комітетом поки що також невідома.

Як повідомлялося, для остаточного рішення Ради директорів МВФ про затвердження нової програми Києву необхідно ухвалити законопроект про банки. На думку ініціаторів, цей документ має усунути законодавчі прогалини, які виникли під час очищення банківської системи, і знизити ризики негативних наслідків можливого рішення про денаціоналізацію Приватбанку.