Дубілет і Яценко вийшли зі складу засновників компанії, яка розвиває проект Monobank

Все про економіку та фінанси

Співзасновники компанії "Фінтех Бенд", яка спільно з Універсал Банком займається розвитком проекту Monobank, Олександр Дубілет та Володимир Яценко 23 лютого вийшли зі складу бенефіціарів власників компанії. Про це свідчать дані з держреєстру юридичних осіб, пише Liga.net.

Новими бенефіціарами стали Олексій Дубілет і Євгена Кривенко, зміна сталася 23 лютого випливає з даних інформаційної системи Contragent. Їм перейшли частки Олександра Дубілета і Володимира Яценка - 33,74% і 17,18% відповідно.

Інші бенефіціари зберегли свою участь в "Фінтех Бенд": Олегу Гороховському, Михайлу Рогальському і Людмилі Шмальченко належить по 17,18%, Вадиму Ковальову - 4,91%. 

22 лютого НАБУ затримало Яценко і вручило йому підозру в справі про розтрату коштів Приватбанку (вчора стало відомо, що він вийшов під заставу 52 млн грн). На наступний день повідомлялося, що підозрюваним у цій справі виступає також Олександр Дубілет. До націоналізації банку в 2016 році вони займали посади відповідно першого заступника голови правління та голови правління Приватбанку. Гороховський, Шмальченко і Ковальов були членами правління банку.

Monobank - спільний проект Універсал Банку Сергія Тігіпка і команди Fintech Band, яку створили колишні топ-менеджери Приватбанку. Позиціонує себе як перший в Україні мобільний банк без відділень.