Dragon Capital завляє про намір вкласти $5 млн в офіс для KSE

Все про економіку та фінанси

Інвестиційна компанія Dragon Capital заявила, що придбала будівлю у Києві загальною площею 4441 кв. м за адресою вул. Миколи Шпака, 3, для Київської школи економіки, пише "НВ Бізнес".

"Ми інвестуємо в придбання і реконструкцію будинку понад $5 млн і розраховуємо на суттєвий позитивний ефект для країни в майбутньому», — заявив гендиректор Dragon Capital Томаш Фіала.

Як зазначається, в планах реконструкції — створити інфраструктуру з лекційними залами, лаунжем для студентів, зонами для групової роботи, а також конференц-холом.

У новому приміщенні КШЕ планує одночасно проводити навчання для понад 600 студентів і збирати представників громадянського суспільства та меценатів на своїх соціальних та економічних заходах.

Після реконструкції та адаптації приміщень Dragon Capital передасть 6-поверхову будівлю КШЕ в довгострокове користування.

Тут буде розташований бакалаврат, департамент економіко-політичних досліджень, вісім магістерських програм, включаючи програму МБА, а також офіси Центру економічної стратегії і VoxUkraine.

Очікується, що Київська школа економіки зможе прийняти перших студентів в новому корпусі вже у вересні і повністю переїхати до початку 2021 року.

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері інвестицій і фінансових послуг. Dragon Capital є інвестором видавничого дому Медіа-ДК (об`єднує щотижневий журнал НВ, новинний сайт NV.ua і Радіо НВ). У 2016−2020 роках Dragon Capital разом із іноземними партнерами інвестували в нерухомість понад $600 млн, з них понад $500 млн — це Київ і Київська область. На сьогодні під управлінням групи компаній Dragon Capital знаходиться 29 об`єктів комерційної нерухомості загальною площею понад 680 тис. кв. м.

Київська школа економіки (Kyiv School of Economics, KSE) — навчальний заклад, заснований у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC).