Dragon Capital купила два фінансові онлайн-ресурси

Все про економіку та фінанси

Фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund LP, яким керує Dragon Capital, завершив угоду з придбання контрольного пакету акцій компанії Treeum, що управляє діловими медіаресурсами Minfin.com.ua і Finance.ua. Про це повідомляється в прес-релізі Dragon Capital (володіє журналом НВ, Радіо НВ і сайтом NV.ua).

«Ми очікуємо зростання попиту на фінансові продукти, а компанія Treeum має хороші шанси скористатися цією ринковою можливістю. Treeum має значну ринкову експертизу і впізнаваність серед клієнтів, а також демонструє вражаючі темпи зростання», — прокоментував Андрій Носок, керуючий директор, співголова напрямку прямих інвестицій в Dragon Capital.

Іван Євтушенко, співзасновник і CEO Treeum, зазначив, що компанія вела переговори з низкою потенційних покупців і вирішила зупинити свій вибір на Dragon Capital.

Антимонопольний комітет України дав дозвіл на угоду 23 листопада 2020 року.

Компанія Treeum була заснована в 2008 році Сергієм Віндерських, Євгеном Ізмайловим і Іваном Євтушенком.

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг. Її засновником і власником є громадянин Чехії Томаш Фіала.

Фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund LP був створений в листопаді 2015 року. Одним з якірних інвесторів фонду є Ukrainian Redevelopment Fund LP, приватний інвестиційний фонд, яким керує Soros Fund Management в інтересах сім`ї Джорджа Сороса.