Податківці оприлюднили план перевірок на 2021 рік

Все про економіку та фінанси

Державна податкова служба оприлюднила на своєму сайті План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік, пише "Дебет-Кредит".

Як і минулорічний, план-графік на 2021 рік складається з чотирьох розділів:

- Розділ I "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ II "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" (завантажити). За ними наступного року податківці планують провести 4269 податкових перевірок.

- Розділ ІІІ "Документальні планові перевірки фізичних осіб (завантажити). Він налічує 1664 особи, до якої планує наступного року завітати з візитом ДПС".

- Розділ IV. Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (завантажити). З таких питань податківці планують провести 355 перевірок.

Загалом у 2021 році податківці планують провести 6288 планових перевірок (для порівняння - на початку 2020 року у плані-графіку перевірок було 6147 підприємств та підприємців).