ДКАУ: чехи планують вкласти у "Південмаш" 50 млн євро

Все про економіку та фінанси

Державне космічне агентство заявило, що чеський концерн Witkowitz, який спеціалізується на виготовленні машинобудівного обладнання, планує інвестувати мінімум 50 млн євро для створення нових виробничих потужностей на базі "Південмашу", пише "БізнесЦензор".

"Основним завданням співпраці є розвиток нових проектів по реконструкції залізничних дизельних двигунів і виробництва водневих двигунів", - сказано в повідомленні.

За даними ДКАУ, орієнтовний запуск виробництва планується на кінець 2020 року. До цього часу планується створити три окремі виробничі зони: цех по ремонту колісних пар з об`ємом інвестиції в 10 млн євро, цех по ремонту вагонів з обсягом вкладень до 2 млн євро і цех по ремонту локомотивів за 10 млн євро. Крім цього, планується формування торгового майданчика авторизованого дилера концерну Witkowitz.

"Проект передбачає довгострокову співпрацю, в результаті якої буде створено авторизований сервісний центр по обслуговуванню локомотивів і дизельних двигунів, а також центр з капітального ремонту вагонів і колісних пар. У подальших планах - завод з виробництва обладнання для виробництва водню і центр по переобладнанню локомотивів", - заявляють в Космічному агентстві.

Раніше Державне космічне агентство заявило, що південнокорейська група Caris планує замовити на "Південмаші" 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій. Угода передбачає підписання договорів на суму 23 млрд грн з термінами виробництва до 2023 року.