ДІУ випустить облігації на 1,2 млрд грн під держгарантії

Все про економіку та фінанси

28 листопада правління Державної іпотечної установи прийняло рішення про емісію облігацій під державну гарантію 2019 року на загальну суму 1,2 млрд грн.

Йдеться про 12 тис штук іменних відсоткових забезпечених облігацій серії Е3 номінальною вартістю 100 тис грн кожна.

Спосіб розміщення - без здійснення публічної пропозиції. Розміщення відбувається самостійно без залучення андеррайтера.

На дату прийняття рішення співвідношення загальної номінальної вартості цінних паперів, на яку вони розміщуються, до розміру статутного капіталу емітента складає 50,94%. На дату прийняття рішення співвідношення загальної номінальної вартості цінних паперів емітента, які знаходяться в обігу, до розміру статутного капіталу емітента складає 169,804%.

Як зазначається, залучені кошти, від розміщення облігацій (у повному обсязі), будуть спрямовані на фінансування статутної діяльності ДІУ. Передбачається збільшення кредитного портфелю понад 2 000 кредитів.

“Облігації серії Е3 мають додаткове забезпечення у формі Державної гарантії за зобов`язаннями Державної іпотечної установи, що видана 27.11.2019 року Кабінетом Міністрів України відповідно до статті 17 Бюджетного кодексу України, статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік"”, - констатують в ДІУ.

Про облігації ДІУ в портфелі збанкрутілого Дельта Банку - тут.