Держоргани планують понад 120 тис перевірок бізнесу в 2021 році

Все про економіку та фінанси

Інспекційний портал повідомляє, що 15 жовтня органи державного нагляду (контролю) завершили формування проектів річних планів перевірок українських підприємств.

На Інспекційному порталі було автоматично сформовано проект Плану комплексних заходів.

Тепер кожен підприємець може дізнатись, чи включене до плану комплексних перевірок його підприємство, а також до 1 грудня звернутися до ДРС з відмовою від проведення комплексної перевірки, якщо не бажає, аби всі інспектори проводили перевірку одночасно. 

Усього подані проекти планів містять повну інформацію щодо понад 120 тис. перевірок від 21 центрального органу виконавчої влади, 4 облдержадміністрацій та 13 виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування.

Рекордсменами за кількістю заходів на 2021 рік є:

- ДСНС — 50591 (цьогоріч уніфікували підхід та включили до основного плану перевірки шкіл, садочків та інших закладів, підпорядкованих місцевим органам виконавчої влади, плани щодо яких раніше не оприлюднювалися на Інспекційному порталі);

- Держпродспоживслужба — 21729 (кількість перевірок за рік суттєво не змінилася);

- Держпраці — 21150 (цьогоріч теж уніфікували підхід та включили до проекту річного плану підприємства у сфері додержання законодавства про працю);

- Держекоінспекція — 11530 (кількість перевірок за рік суттєво не змінилася);

- Держгеокадастр — 6083 (кількість перевірок за рік суттєво не змінилася).

Ознайомитися з проектом комплексного плану можна тут.

Ознайомитися з проектами річних планів можна тут.

План-графік податкових перевірок на 2021 рік має бути оприлюднений до 25 грудня року, що передує року, в якому проводитимуться такі документальні планові перевірки, зауважує "Дебет-Кредит".