Державна податкова служба заперечує заяви Бамбізова

Все про економіку та фінанси

Державна податкова служба, яку очолює Сергій Верланов (на фото), прокоментувала заяви Євгена Бамбізова, який виконує обов’язки голови комісії з реорганізації Офісу великих платників податків ДФС, щодо податкових донарахувань для низки підприємств (у т.ч. "АрселорМіттал Кривий Ріг" та "Фокстрот"):

"Згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів від 21 серпня 2019 р. №682-р на Державну податкову службу покладено функції й виконання повноважень з адміністрування податків.

Офіс великих платників податків ДПС очолює Олексій Дерев’янко, у той час як Євген Бамбізов виконує обов’язки голови комісії з реорганізації Офісу великих платників податків ДФС, яка перебуває у стані ліквідації. Євген Бамбізов не є працівником ДПС та не має жодного відношення до проведення податкових перевірок.

З приводу висловлювань Євгена Бамбізова журналістам щодо ніби-то податкових донарахувань та накладення штрафних санкцій на низку підприємств, Державна податкова служба інформує, що вказані питання не входять до сфери повноважень Є. Бамбізова. На цей час податкові перевірки щодо цих підприємств не завершені, жодних рішень не прийнято.

Інформуємо, що будь-які рішення про донарахування чи накладення санкцій на платників податків (зокрема, згадуваних Є. Бамбізовим), може бути прийнято лише в межах передбаченої законом процедури уповноваженими структурами новоствореної Державної податкової служби України".