Боротьба за посаду глави Ощаду: нардеп з групи Коломойського зробив крок назад

Все про економіку та фінанси

22 червня Окружний адмінсуд м. Києва задовольнив клопотання нардепа Максима Бужанського та залишив без розгляду його заяву про забезпечення позову в справі №640/13664/20, в якій М. Бужанський просив суд заборонити суб`єктам держреєстрації юросіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань проводити реєстраційні дії щодо реєстрації Сергія Наумова керівником та/або підписантом Ощадбанку до вирішення по суті спору у цій справі.

У своєму позові М. Бужанський просить суд

- визнати бездіяльність Міністерства фінансів щодо непідготовки та невнесення на розгляд Кабінету Міністрів проектів актів щодо визначення кандидатів на посаду голови правління Ощадбанку та щодо призначення голови правління Ощадбанку протиправною;

- зобов’язати Міністерство фінансів підготувати та внести на розгляд Кабінету Міністрів проекти актів щодо визначення кандидатів на посаду голови правління Ощадбанку та щодо призначення голови правління Ощадбанку;

- визнати бездіяльність НБУ щодо непроведення попереднього погодження кандидатів на посаду голови правління Ощадбанку та зобов`язання НБУ вчинити дії, направлені на попереднє погодження кандидатів на посаду голови правління Ощадбанку.

Провадження в цій справі було відкрите судом 19 червня. Її розгляда призначений на 2 липня.

Нагадаємо, за інформацією наглядової ради Ощадбанку, в конкурсі на посаду глави правління цього держбанку переміг Сергій Наумов - нинішній глава правління Піреус Банку, екс-глава правління Укрсиббанку та Правекс-Банку.

НБУ публічно підтримав обрання С. Наумова главою правління Ощадбанку.

Як зазначалося, ні Нацбанк, ні наглядова рада Ощадбанку не вбачають підстав для скасування результатів конкурсу на посаду глави правління вказаного держбанку.

Нардеп М. Бужанський - з фракції "Слуга народу". Разом з тим, як вважається, він входить у неформальну групу, близьку до Ігоря Коломойського.