Байден випереджає Трампа навіть у Техасі, – опитування

Все про економіку та фінанси

Свіжі соціологічні опитування показують перевагу потенційного кандидата в президенти США від демократів Джо Байдена над Дональдом Трампом, який веде кампанію за переобрання, в штатах Техас та Джорджія, пише zn.ua.

Нове опитування демократичного центру Garin-Hart-Yang в Джорджії показав, що за Байдена готові проголосувати 47% жителів штату, в той час як за Трампа – на чотири відсотки менше – 43%.

В Техасі, де виборці традиційно голосують за республіканців, Байден випереджає Трампа лише на один відсоток – 45% проти 44%, показує опитування від Quinnipiac.

Опитування від The Post та ABC на загальнонаціональному рівні показав, що демократ Байден по всій країні збільшив свій відрив від республіканця Трампа до 15 відсотків. З усім тим, відрив Байдена скорочується серед потенційних виборців - 54% проти 44%. Схвалення роботи Трампа зараз становить 39%.

Перед цим опитування консервативного телеканалу Fox News показав, що різниця між кандидатами лише 8%.

Журнал The Economist впевнено прогнозує перемогу Байдена як у загальнонаціональному голосуванні, так й серед колегії вибірників. Байдену віддають 9 з 10, або 89%, на перемогу в колегії вибірників і більш ніж 19 з 20, або ж 98%, на перемогу у загальному голосуванні. Аналітики журналу вважають, що Байден збере 345 голос вибірників за необхідних 270. І шанси Байдена тільки збільшуються. Трампу дають 193 голоси колегії. А крива президента продовжує сповзати.

Байден значно випереджає Трампа серед небілих виборців, а жінки і молодь на шляху до того, що з ще більшою перевагою, ніж Гілларі Клінтон, вибрати Байдена.

Але колишній віцепрезидент також зрівнявся з Трампом серед виборців чоловічої статі, білих і людей середнього і старшого віку. Чотири роки тому ці електоральні групи стали основою перемоги Трампа на виборах президента США.

Перед цим газета The York Times з посиланням на джерела в кампанії Трампа писала, що навіть внутрішні опитування президента США показують його відставання від Байдена.

Відзначимо, що у Байдена кращі показники, ніж у будь-якого іншого кандидата в президенти США починаючи з 1992 року.

Він перший кандидат в президенти, який випередив чинного главу Білого дому в кожному травневому опитуванні, як Джиммі Картер зробив це в 1976 році. Картер, звичайно, переміг на тих виборах.

Середнє лідерство Байдена над Трампом на національному рівні в середньому ніколи не опускалося нижче 4% і зазвичай перевищувало цей показник.