Байден: США разом з Україною будуть протистояти агресії Росії

Все про економіку та фінанси

Президент США Джо Байден у річницю вторгнення Росії до Криму заявив, що Сполучені Штати продовжують підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України, констатує "Радіо Свобода".

«У цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим – це Україна. Сполучені Штати не визнають і ніколи не визнають так звану анексію півострова Росією, і ми будемо разом з Україною протистояти агресивним діям Росії», – мовиться у заяві, оприлюдненій Білим домом.

Байден наголосив, що США продовжать роботу з метою притягнення Росії до відповідальності за порушення міжнародного права та агресію щодо України.

«Ми також продовжимо шанувати мужність і надію Революції Гідності, в якій український народ зіткнувся з вогнем снайперів і силовиків на Майдані і зажадав нового початку для своєї країни. Сполучені Штати як і раніше вірять у обіцянки України, і ми підтримуємо всіх, хто прагне до мирного, демократичного і процвітаючого майбутнього своєї країни», – йдеться у заяві.

Державний секретар США Ентоні Блінкен також заявив про солідарність з Україною «у зв’язку із сьомими роковинами вторгнення та захоплення Криму Росією – нахабного заперечення сучасного міжнародного порядку».