"Баядера Груп" прокоментувала штраф ДФС на 786 млн грн

Все про економіку та фінанси

Редакція Finbalance отримала лист від прес-служби “Баядера Груп”, в якому наведений такий коментар з приводу штрафу ДФС на 786 млн грн:

“На даний момент “Баядера Груп” не має зобов`язань щодо сплати штрафів від ДФС. Компанія більше 25 років на ринку і зарекомендувала себе як відповідальний і законослухняний платник податків. Упродовж останніх 5 років щорічно компанія “Баядера Груп” виплачує понад 2 млрд грн податків до бюджету країни і входить в список 30 найбільших платників податків України.

Проте протягом останніх років практика перевірок з винесенням штрафів ДФС - абсурдна: повнота сплати податків і місце в топ-30 платників податків країни можуть одночасно поєднуватися з постійними перевірками і несправедливими багатомільйонними штрафами, які потім скасовуються в судовому порядку.

Що стосується останнього рішення, то у ДФС немає претензій до виробництва і реалізації вітчизняного алкоголю “Баядера Груп”, а податкова неправильно інтерпретує внутрішньогрупове ціноутворення для імпорту. І як показує практика, після поглибленого вивчення питання, подібні претензії не мають підстав”.