Азербайджан та Вірменія домовилися про режим припинення вогню

Все про економіку та фінанси

У Нагірному Карабасі, де загострилося воєнне протистояння Вірменії та Азербайджану, з 12:00 за місцевим часом суботи, 10 жовтня, почне діяти режим припинення вогню. Про це домовилися в Москві міністри закордонних справ Азербайджану та Вірменії Джейхун Байрамов та Зограб Мнацаканян на зустрічі з керівником МЗС РФ Сергієм Лавровым. Переговори в Москві тривали понад 10 годин, констатує DW.

Режим припинення вогню запроваджується для обміну утримуваними особами та тілами загиблих за посередництва Міжнародного комітету Червоного Хреста. Його умови будуть узгоджені додатково, відзначає МЗС РФ у своїй заяві. Крім того, Єреван та Баку за посередництва співголів Мінської групи ОБСЄ перейдуть до "субстантивних переговорів", йдеться в заяві.

Нагадаємо, вранці 27 вересня в Баку заявили про початок військової операції на всій лінії зіткнення в зоні карабаського конфлікту. У міноборони Азербайджану наголосили, що проводять "контрнаступальну операцію" у відповідь на провокації з вірменського боку. Вірменія натомість заявила про напад на невизнану Нагірно-Карабахську Республіку з боку Азербайджану.