Аваков: потрібно негайно ввести локдаун на 3-4 тижні

Все про економіку та фінанси

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловився за введення в Україні якнайшвидше повного локдауну не менш як на 3 тижні. Про це він заявив у ефірі телеканалу “Україна 24”, пише Укрінформ.

«Моя особиста точка зору — що необхідно вводити локдаун якомога швидше, тривалістю три або чотири тижні. Я вважаю, що як тільки ми будемо готові — а я сподіваюся, що це будуть найближчі дні — сформулювати у деталях і в реальних механізмах ту програму компенсації, яку озвучив президент, то треба негайно ввести локдаун, перервати ланцюжок інфекції і постаратися зберегти здоров`я наших українців і уникнути ситуації, коли у нас більше 200 смертей щоденно», - наголосив Аваков.

Він підкреслив, що реагувати на ситуацію потрібно просто зараз.

“Так, всім складно, дуже складно. Державі дуже важко, бюджет у важкому, катастрофічному стані, але і ризики такі, що зараз потрібно приймати серйозні рішення. Воно може бути непопулярне для певних верств населення, комусь буде дуже погано і незручно, - і тут держава має думати про компенсації. Але моя точка зору полягає у тому, що я — за радикальний локдаун, негайно, не менш ніж 3 тижні”, - сказав глава МВС.

На його думку, уряд розглядатиме це питання найближчими днями.