АРМА відкрило доступ до реєстру арештованих активів

Все про економіку та фінанси

Нацагентство з розшуку та управління активами, отриманими корупційним шляхом (АРМА), відкрило доступ до Єдиного реєстру арештованого майна. Зараз в реєстр внесено інформацію про понад 2000 активів, пише Liga.net.

Як зазначають в Кабміні, з грудня 2019 року реєстр наповнюється в тестовому режимі виключно наявною в АРМА інформацією про активи, передані в управління агентства. До реєстру вносяться дані про активи, одержані злочинним шляхом, арештовані в рамках кримінальних проваджень, про управління або реалізацію таких активів, їх конфіскацію, про отримані від їх реалізації кошти.

Зазначається, що після інтеграції з іншими реєстрами і базами даних (Єдиний реєстр судових рішень, Автоматизована система виконавчого провадження, Єдиний реєстр досудових розслідувань) реєстр буде наповнюватися інформацією в основному автоматично.

Зараз в реєстр вноситься великий обсяг інформації, наявної в розпорядженні АРМА, а також аналізуються його функціональні можливості.

У жовтні 2019 року в АРМА заявили, що змінюють визначення стартових цін при продажу нерухомості. Тепер лоти перед виставленням на продаж будуть обов`язково оцінюватися.

У кінці жовтня в АРМА виявили зникнення кількох десятків розпорядчих документів.