Апеляційний суд у лютому розгляне справу щодо націоналізації Приватбанку

Все про економіку та фінанси

Шостий апеляційний адмінсуд переніс на лютий розгляд справи за позовом Ігоря Коломойського щодо оскарження націоналізації Приватбанку, повідомив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук, пише "Укрінформ".

"Перед початком засідання [у вівторок] представники позивача подали клопотання про неможливість розгляду сьогодні даної справи в суді через те, що основні представники пана Коломойського мали контакт з особою, яка захворіла на COVІD-19, і вони звернулись до лабораторії, аби здати відповідні тести, і на сьогоднішнє засідання не прибули. Тому у зв`язку з такими обставинами просили відкласти розгляд цієї справи", - сказав Григорчук.

Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського скасував рішення про націоналізацію Приватбанку. Кабмін, НБУ і Приватбанк подали апеляційні скарги.

15 жовтня 2019 року Апеляційний суд Англії та Уельсу вирішив, що Приватбанк має достатньо передумов для судового розгляду справи за його позовом до Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму близько 3 млрд дол, а судовий указ про всесвітній арешт активів відповідачів залишається чинним до рішення по суті.