АМКУ розглядає заявку "Метінвесту" на покупку активів колишньої групи "Донецьксталь"

Все про економіку та фінанси

Антимонопольний комітет в липні почав розгляд справ про концентрацію у вигляді придбання компанією Metinvest B.V. (Нідерланди, холдингова компанія групи "Метінвест") понад 50% в статутному капіталі ТОВ "Індастріал коал холдинг" LTD (ICH) і ТОВ "Шахта "Свято-Покровська №3" (Покровск, Донецька обл.), пише "Інтерфакс-Україна".

"Ці концентрації є частиною угоди, метою якої є набуття контролю над суб`єктами господарювання, що здійснюють діяльність в Україні в сфері видобутку та реалізації вугілля, що коксується, шахтобудування і ряду інших видів діяльності", - зазначено в повідомленні АМКУ.

Згідно з ним, в угоду входить також опосередковане придбання Metinvest контролю над ПАТ "Автопідприємство "Укрбуд" (Покровск, Донецька обл.) І ПрАТ" Шахтобудмонтажне управління №1" (Курахово, Донецька обл.).

Як повідомив АМКУ, ці справи відкриті з метою проведення поглибленого дослідження впливу концентрації на ринки коксівного вугілля, його концентрату, гірничо-шахтного устаткування і витратних матеріалів для шахт.