Акції техкомпаній США за день впали на 6%: втрати Tesla - 9%

Все про економіку та фінанси

Американські фондові індекси завершили торги четверга максимальним падінням з червня, оскільки інвестори виводили кошти з техсектору, а економічні дані посилили побоювання довгого та складного відновлення, пише Reuters.

Кількість американців, які вперше звернулися за допомогою по безробіттю, на минулому тижні скоротилася більше від прогнозів, однак залишилася високою. Тепер ринок очікує щомісячного звіту про нові робочі місця, який буде оприлюднений у п`ятницю.

Тим часом, зростання активності в сфері послуг економіки США в серпні сповільнилося, засвідчив індекс Інституту менеджерів з поставок (ISM).

"Подумайте про зростання ризиків, які ринок ігнорував останні кілька місяців, - зазначила Емілі Роланд з John Hancock Investment Management. - До виборів залишилося 60 днів. Можливо, саме зараз інвестори починають дещо боятися".

Індекс Dow Jones знизився за підсумками торгової сесії на 2,798%, S&P втратив 3,51%, Nasdaq впав на 4,96%.

Для Dow Jones та S&P зниження стало максимальним з 11 червня, для Nasdaq - з 26 червня.

Субіндекс техсектору впав майже на 6%. Основний тиск на індекс чинило здешевлення акцій Apple Inc, Microsoft Inc, Amazon.com Inc та Nvidia Corp. Папери Tesla Inc впали на 9%.

За словами Себастіана Леберна з Boston Private, таке падіння було "просто ротацією". "Я не думаю, що це щось зловісне", - сказав портфель управляючий.