Зв`язки Трампа з Кремлем буде розслідувати екс-глава ФБР

18.05.2017, 06:12

Міністерство юстиції США призначило колишнього директора Федерального бюро розслідувань (ФБР) Роберта Мюллера спеціальним радником для розслідування втручання Росії в американські президентські вибори, повідомляє DW.

Як заявили у Мін`юсті США в середу, 17 травня, одним із завдань на цій посаді Мюллера, який очолював ФБР з 2001 по 2013 роки, є вивчення "будь-яких зв`язків і взаємодій між російським урядом і особами, що мають відношення до виборчої кампанії президента США Дональда Трампа".

"Суспільний інтерес вимагає доручити це розслідування людині, яка володіє певною незалежністю від звичайної командної ієрархії", - зазначив заступник міністра юстиції США Рід Розенстайн.
У свою чергу, Дональд Трамп заявив, що з нетерпінням чекає на результати розслідування, і сподівається, що це станеться швидко. "Ретельне розслідування підтвердить те, що нам вже відомо: не було жодної змовив між моєю кампанією і будь-якими іноземними структурами", - впевнений президент США.
Нагадаємо, раніше державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що є документальні підтвердження втручання Росії у вибори президента США. Американські ЗМІ повідомляли, що під час виборчої кампанії консультанти, близькі до Трампа, були на постійному зв`язку з представниками російських спецслужб. Радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн після того, як стало відомо, що він контактував з російським послом, але ввів в оману посадових осіб адміністрації щодо змісту їхніх розмов, був змушений подати у відставку.