За 5 км від кордону з Чернігівщиною російська армія виставила 17 «Градів», - РНБО

Все про економіку та фінанси

Російська сторона активно готує вогневі позиції для обстрілу території України. Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний центр РНБО.

Так, вчора в районі села Стратива Брянської області (5 км від кордону - навпроти Чернігівської області) в лісовому масиві облаштовані позиції зайняли 17 установок залпового вогню «Град».

При цьому напроти ділянки кордону Сумського прикордонного загону, у Білгородській області РФ, на відстані приблизно 15 км від лінії державного кордону України, зайняли бойові позиції три 152-мм самохідні установки. У Брянській області на відстані 4-5 км від кордону з Україною передислоковувались 15 одиниць військової техніки підрозділів Збройних сил РФ.

У Донецьку Ростовської області виявлено перебування військовослужбовців 200-ї окремої мотострілкової бригади, передислокованих з Мурманської області.

В ніч на сьогодні через річку Сіверський Донець з території РФ у районі сіл Поповка та Великий Суходіл Луганської області росіяни за допомогою понтонів переправили чергову партію військової техніки для терористів.

За оперативною інформацією, із Чеченської Республіки в бік України вирушив ешелон кадирівців.