ЗМІ: в Москві затриманий гендиректор групи ІСД Мкртчан

Все про економіку та фінанси

За даними російських ЗМІ, в Москві затриманий бізнесмен, генеральний директор однієї з найбільших металургійних компаній України "Індустріальний союз Донбасу" Олег Мкртчан, пише «БізнесЦензор».

Джерела росЗМІ пов`язують затримання "з розтратою коштів, виділених на проекти ІСД, на інші бізнес-проекти Олега Мкртчяна".

Цю інформацію в коментарі "Українській правді" підтвердив нардеп Сергій Тарута - бізнес-партнер Олега Мкртчана.

"За моєю інформацією, Мкртчан затриманий. Йому висувають звинувачення в розтраті коштів, наданих державними банками. Швидше за все, мова йде про кредитні кошти Внешекономбанку, які використовувалися, як для розвитку ІСД, так і для розвитку інших підприємств, якими Мкртчан володіє в РФ, - повідомив С. Тарута. - Наскільки мені відомо, його затримали на 2 місяці для слідчих дій".

Мкртчан з 1997 року працює в корпорації "Індустріальний союз Донбасу". Спочатку займав посаду начальника управління металургії, згодом - пост першого заступника виконавчого директора.

З 2002 року і по теперішній час обіймає посаду генерального директора ІСД, здійснюючи оперативне управління компанією, а також координуючи структуру корпоративного управління підприємствами, що входять до групи ІСД.

Контрольний пакет ІСД належить ВЕБу, по 24,99% ІСД - в Олега Мкртчана і екс-губернатора Донецької області Сергія Тарути, частка якого заарештовано за позовом ВТБ.

Як повідомлялося, раніше корпорація "Індустріальний союз Донбасу" офіційно заявила про значний ризик фактичної втрати управлінського контролю над виробничими активами на окупованій частині Донбасу.