ЗМІ: суд арештував низку житлових комплексів у Києві в рамках справи Войцеховського

Все про економіку та фінанси

Печерський суд м. Києва за клопотанням слідчих поліції арештував 14 нерухомих об`єктів компанії "Укогрупп", яку пов`язують з київським забудовником Анатолієм Войцеховским, пише liga.net з посиланням на судові матеріали.

За даними слідства, фактичний керівник "Укогрупп" в період з 2011 по 2014 рік організував злочинну групу, яка самовільно займала земельні ділянки та почала їх забудову житловими будинками і торгово-офісними центрами. Також фігурантів підозрюють в ухиленні від сплати податків, привласненні чужого майна, видачі підроблених документів і зловживанні службовим становищем.

Список незаконних будівництв різного ступеня готовності налічує 40 об`єктів. На 14 з них суд наклав арешт і передав в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. Під арештом опинилися:

- ЖК "Нова Хвиля", вул. Харківське шосе, 15-А;

- ЖК "Милославський", вул. Милославська, 31-В;

- ЖК "Совські ставки", вул. Кіровоградська, 70;

- відділ продажів ЖК "Совські ставки";

- ЖК "Синьоозерний" на перетині проспектів Правди і Гонгадзе;

- відділ продажів ЖК "Синьоозерний";

- ффісний центр "Домініон", вул. Ушинського, 40;

- ЖК "Флагман", вул. Лобачевського, 7;

- ЖК "Родинний затишок", бульвар Гашека, 20,22,24;

- ЖК "Олімпійське містечко", ЖК "Панорамне містечко", ЖК "Панорамний" (зараз - Деміївський квартал), вул. Ракетної, 24;

- ЖК "Східна Брама", вул. Світлої, 3;

- відділ продажів ЖК "Східна Брама";

- ЖК "Сосновий бір", вул. Олевської;

- ЖК "Науковий", вул. Петропавлівська, 40.

Бізнесмен Анатолій Войцеховський працював на київському ринку нерухомості з 2004 року. Його проектами займалася неформальна група "Укогрупп", яка реалізувала понад 40 проектів в Києві. Як правило, всі будинки будувалися без повного пакету дозвільних документів - прав на земельну ділянку, дозволу на будівництво, а будівлі найчастіше вводилися в експуатаціі за рішенням суду, констатують журналісти.