ЗМІ: Коломойський та Боголюбов у Женеві зустрілися з Ложкіним

Все про економіку та фінанси

Екс-голова Адміністрації президента Борис Ложкін 26 березня зустрівся з Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим у Женеві (Швейцарія), повідомляє програма “Схеми” (спільний проект “Радіо Свобода” і телеканалу «UA:Перший»).

Б. Ложкін відповідати на запитання щодо зустрічі відмовився. Пізніше «Схеми» отримали письмову відповідь від його прес-секретаря.

«Борис Ложкін не веде та не може вести жодних переговорів від імені президента Петра Порошенка, оскільки вже майже два роки не займає посад в Адміністрації президента, а також не є його радником чи представником.

Після завершення роботи в Адміністрації президента Борис Ложкін повернувся до приватного бізнесу – це послідовна позиція пана Ложкіна, яку він озвучив у момент вступу на посаду голови АПУ та якої зрештою дотримався. Борис Ложкін не займається і не планує займатися політикою. Наразі всі зустрічі, які він проводить, є приватними і стосуються винятково самого пана Ложкіна, його бізнесу або особистого життя», – йдеться у письмовій відповіді прес-секретаря Бориса Ложкіна.

Ігор Коломойський у коментарі «Схемам» повідомив, що Борис Ложкін приїжджав саме до Геннадія Боголюбова.

«Вони давні друзі. Крім того, були партнерами. У них є що обговорювати і про що розмовляти. Я приєднався до них, коли вони пішли вечеряти. Звичайно, говорили про українські реалії, про політику говорили, про перспективи, про те, що Петро Олексійович ніколи не буде президентом більше. Розповідав, як тікають усі від Петра Олексійовича Порошенка, як уже думають, як від нього якнайшвидше заховатися, як би не залишитися на цьому кораблі і не врізатися у цей айсберг», – сказав Коломойський.

Коломойський також додав у коментарі «Схемам», що це була зустріч «українців, що мешкають у Женеві, з людиною, яка приїхала з «Великої землі» (тобто Борисом Ложкіним).

«Так, (з людиною – ред.) з оточення президента Порошенка, але яка вже не є найближчим оточенням президента Порошенка. І, по-моєму, намагається дистанціюватися від цього оточення», – сказав Коломойський.

У лютому цього року телеканал Al Jazeera стверджував, ніби Порошенко звільнив Ложкіна за кілька годин після того, як журналісти сконтактувалися з ними щодо угоди про продаж медіахолдингу UMH бізнесмену Сергієві Курченку в 2013 році.

За даними джерел програми «Схеми», Б. Ложкін продовжує й надалі виступати комунікатором президента Петра Порошенка з олігархами, а дистанціюється від президента лише публічно, непублічно залишаючись впливовим представником президентської команди.