Яценюк просить громадян про витримку та розуміння

Все про економіку та фінанси

Уряд взяв на себе всю повноту політичної відповідальності за стан справ в країні та пішов на ті кроки, які не робилися 20 років. Про це заявив прем’єр Арсеній Яценюк на засіданні уряду.

«Ми проводимо ці складні реформи, які отримують не найкраще сприйняття серед українців на сьогоднішньому етапі. Але я прошу всіх зрозуміти - без сьогоднішніх реформ у нас не буде завтра. Наш уряд бореться за завтра», - констатував глава уряду.

Він також наголосив, що уряд «не бореться ні за свої рейтинги, ні за свою популярність, адже проведення таких реформ в короткостроковій перспективі не додає політичних плюсів».

«Хочу всіх запевнити, що ми вийдемо з цієї ситуації. Хочу попросити витримки, розуміння і єдності. Давайте думати не про себе, а про наших дітей і майбутні покоління. І про те, як витягнути країну з цієї прірви. Іншого рецепту не існує», - наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що уряд взяв на себе цю відповідальність, і висловив вдячність членам парламенту, «які також взяли на себе політичну відповідальність, Президенту , який приймав надактивну участь у наших перемовинах з МВФ і допомагав досягнути компромісу. І українцям, які в цей складний і буремний час разом зі своєю країною готові пройти ці випробування задля майбутнього».

«Це не закінчення, це тільки початок складного, але правильного шляху. Нам далі треба від дня до дня виконувати нашу програму змін в країні», - підкреслив А. Яценюк.