Які банки скоротили резерви під кредити в 1-му півріччі

Все про економіку та фінанси

Відповідно до даних Нацбанку, за підсумками 1-го півріччя 2016 року 28 банків розформували резерви під знецінення кредитів та коштів в інших банках.

Для більшості з них це стало вагомою передумовою для декларування чистого прибутку.

При цьому найсуттєвіше обсяг вказаних резервів скоротився в Укргазбанку (-751,3 млн грн) та Альфа-Банку (690,7 млн грн).

За ними із значним відставання йдуть банки, які зрештою непросто віднести до «вищої ліги», - за винятком хіба Сітібанку та ІНГ Банку, для яких, проте, факт розформування резервів не став визначальним для фіксування чистого прибутку (на відміну, скажімо, від того ж Укргазбанку).

Читайте детально про фінстан УкрексімбанкуОщадбанкуУкргазбанку,  ПриватбанкуПУМБРайффайзен Банку АвальУкрсиббанкуОТП БанкуУкрсоцбанку/UniCreditАльфа-БанкуПромінвестбанкуВТБ БанкуСбербанкуПлатинум БанкуФінбанкуКредит ДніпроДіамантбанку"Південний"А-Банкубанку "Восток"банків "Кліринговий дім" та "Місто-банку"ТаскомбанкуІндустріалбанку та Експрес-банкуБанку інвестицій та заощадженьФортуна-банку,"Глобус"банку "Форвард"Правекс-банку"Авангард"Міжнародного інвестиційного банку.