Влада на Львівщині хоче націоналізувати ЛАЗ, що належить родичам Чуркіна

Все про економіку та фінанси

Чиновники Львівської облдержадміністрації розглянуть питання про застосування санкцій або націоналізацію російських підприємств, які працюють в області. Причому першим під націоналізацію може потрапити легендарний Львівський автобусний завод, який належить братам Чуркіним – племінникам представника РФ в ООН Віталія Чуркіна. Про це ТСН заявив заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник.

"Його висловлювання проти України всі ми чули, які вони є українофобські, які вони є україноненависницькі і як він зневажає український народ. Тому, я думаю, після детального аналізу, в цьому контексті, ми будемо першим пропонувати до націоналізації саме Львівський автобусний завод", – сказав Ситник.

Крім того, як повідомляє УП з посиланням на zaxid.net, львівська обласна влада аналізує список із 177 підприємств, які працюють в області і належать росіянам. Зокрема, до таких підприємств належать готелі "Дністер" та Reikartz Hotels & Resorts, Моршинський завод мінеральних вод "Оскар", відділення банків, бренди одягу, автозаправні станції та інше.