Вернум Банк каже, що НБУ погодив план припинення його банківської діяльності

Все про економіку та фінанси

Вернум Банк повідомив, що НБУ погодив план припинення банківської діяльності Вернум Банку без припинення юридичної особи. Погоджений план також був затверджений рішенням акціонера банку від 26 жовтня, пише "БізнесЦензор" з посиланням на прес-службу фінустанови.

"Вернум Банк" повідомляє всім клієнтам і вкладникам, що повернення вкладних (депозитних) коштів, закриття рахунків буде проводитися в головному офісі за адресою: Київ, проспект Гагаріна Юрія, 17-В в терміни та у відповідності з умовами договорів, крім вкладів (депозитів), термін дії яких закінчується після 1 березня 2019 року. Такі вклади повертаються достроково за заявою вкладника без перерахунку відсотків за дострокове повернення коштів", - повідомили у Вернум Банку.

Як повідомлялося, в березні прокуратура почала розслідування законності походження коштів, які були спрямовані на докапіталізацію ПАТ "Вернум Банк" в липні 2017 роки для виконання вимог регулятора до мінімального розміру капіталу банків.

За даними НБУ, на 1 січня власником 100% акцій "Вернум Банку" - через ТОВ "Люкс-Інфо" - була Наталія Ігнатченко. Вона фігурує в держреєстрі юросіб як кінцевий бенефіціар банку.

У кінці січня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що глава наглядової ради "Вернум Банку" Наталія Ігнатченко затримана за підозрою у відмиванні коштів злочинної організації колишнього президента Віктора Януковича. Зокрема, Ігнатченко повідомили про підозру у справі про закупівлю так званих "вишок Бойка", в якому сам колишній міністр енергетики виступає тільки як свідок.

У лютому суд відправляв Ігнатченко під частковий домашній арешт на 60 діб, хоча прокуратура просила заставу в 1 млрд грн.