Васадзе викупив у ФГВФО мільярдний борг перед Дельта Банком за 244 млн [+коментар]

Все про економіку та фінанси

Фонд гарантування вкладів заявив, що 18 липня у системі ProZorro.Продажі відбувся «успішний аукціон, у ході якого було реалізовано лот за рекордною наразі ціною – 243 675 000 грн».

«На продаж виставлялося право вимоги за кредитом вітчизняного автовиробника із автомобілебудівними та виробничими цехами у Запоріжжі. Актив перебував на балансі АТ «Дельта Банк», - констатують у ФГВФО.

Переможцем торгів стало ТОВ «Фінансова компанія «Юніверсум Фінанс».

За даними держреєстру, засновником ТОВ «ФК «Юніверсум Фінанс» є ТОВ «Юніверсум-ФК», серед засновників якого в свою чергу - Есіава Інга Вахтангівна.

Есіава Інга Вахтангівна разом з Васадзе Ніною Таріелівною є також засновницями ТОВ «Гермес Тревел Груп».

Васадзе Ніна Таріелівна – дочка автомобільного магната Таріела Васадзе, який контролює корпорацію «УкрАВТО». Васадзе Н.Т. є керівником ТОВ «Фалькон-Авто» (про яке – див. нижче).

Згідно з судовими матеріалами, позичальником Дельта Банку за кредитним договором №НКЛ-2019631, право вимоги за яким і продав Фонд гарантування, було ПАТ «Запорізький автомобілебудівельний завод», яке знову ж таки входить в «УкрАВТО».

Раніше Фонд заявляв, що обсяг заборгованості за кредитним договором №НКЛ-2019631 становить 996,4 млн грн (у т.ч. 848,1 млн грн – борг по тілу кредита; 148,3 млн грн – борг по відсоткам). Кредит надавався в 2013 році, має бути погашеним у 2018 році, останній платіж був у лютому 2015 року. При цьому відповідний актив - у заставі НБУ.

За оцінками ФГВФО, вартість заставного майна – 1,1 млрд грн. Йдеться в т.ч. про

- автомобілебудівельні цеха, загальною площею 51 372 кв.м., за адресою м. Запоріжжя, пр-т Соборний;
- виробничі цеха, загальною площею 8 938,4кв.м., за адресою м. Запоріжжя, (вул.Уральська), вул. Героїв 55-ї бригади;
- автомобілі Mercedes Benz в кількості 222 од., Автомобілі KIA у кількості 874 од., Автомобілі: CHEVROLET у кількості 410 од. та Opel у кількості 228 од., автомобілі ZAZ і кількості 1505 од., знаходяться в 24 областях України, в т.ч. АР Крим та зона АТО.

Початкова ціна реалізації лоту становила 344,7 млн грн.

Як писав Finbalance, 21.03.2017 Київський апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу ліквідатора Дельта Банку та лишив без змін рішення Госпсуду м. Києва від 30.01.2017, яким за клопотанням ТОВ "Дженерал Авто Груп" (кінцевий бенефіціар – Таріел Васадзе) визнано недійсним договір застави від 24.10.2013, який був укладений як забезпечення під кредитний договір на 32,4 млн дол між Дельта Банком і ПАТ «Запорізький автомобілебудівельний завод». Предметом застави були 410 автомобілів Chevrolet (балансовою вартістю 64,2 млн грн) і 228 автомобілів Opel (35,8 млн грн). Колегія суддів апеляційного госпсуду погодилася з висновками суду першої інстанції про недійсність спірного правочину у зв`язку з недотриманням вимог про обов`язкове нотаріальне посвідчення договору застави.

16.02.2017 Госпсуд м. Києва своїм рішенням, яке було залишене без змін постановою Київського апеляційного госпсуду від 18.04.2017, задовольнив позов «Української автомобільної корпорації» до Дельта Банку та визнав недійсним договір застави від 24.10.2013, відповідно до якого «Українська автомобільна корпорація» передала Дельта Банку в заставу 1505 автомобілів ЗАЗ балансовою вартістю 95,1 млн грн.

01.03.2017 Госпсуд м. Києва своїм рішенням, яке було залишене без змін постановою Київського апеляційного госпсуду від 30.05.2017, задовольнив позов ПрАТ «Автокапітал» (кінцевий бенефіціар – Таріел Васадзе) до ліквідатора Дельта Банку та визнав недійсним договір застави від 24.10.2013, який був укладений як забезпечення виконання зобов’язань ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» за кредитним договором з Дельта Банком. Суд зобов’язав Дельта Банк вчинити дії щодо припинення обтяження на підставі договору застави. Згідно з судовими матеріалами, предметом застави були товари в обороті, а саме 222 автомобілі Mercedes-Benz балансовою вартістю 102,5 млн грн.

07.12.2016 Госпсуд м. Києва своїм рішенням, яке було залишене без змін постановою Київського апеляційного госпсуду від 18.05.2017, задовольнив позов ТОВ «Фалькон-Авто» (засновник – Тарыел Васадзе) та визнав недійсним договір застави, який компанія уклала з Дельта Банком як забезпечення виконання боргових зобов’язань ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» за згаданим кредитним договором. Предмет застави – 874 автомобілів KIA балансовою вартістю 113,8 млн грн.

Ліквідатор Дельта Банку оскаржує ці рішення у Вищому госпсуді.

Раніше «Запорізький автомобілебудівний завод» (кінцевий бенефіціар – Таріел Васадзе), коментуючи інформацію Finbalance про виведення автомобілів з-під застави ДельтаБанку заявляв, що «не отримував в кредит ніяких коштів з депозитів українських вкладників Дельта Банку», оскільки «це була кредитна лінія шведського банку, яка в підсумку низки угод, за копійки опинилась в управлінні Дельта Банку».

«Дев`ять років тому Запорізький автомобілебудівний завод отримав кредит в іноземному «Сведбанку», і сумлінно обслуговував всі свої кредитні зобов`язання. У 2013 році, в зв`язку з погіршенням становища ринку банківських послуг «Сведбанк» пішов з України.

З величезним дисконтом «Сведбанк» був куплений «Омега Банком», а потім переоформлений на «Дельта Банк», які були підконтрольні Миколі Лагуну. В результаті низки угод «Дельта Банк» став власником активів, депозитного портфеля і боргових зобов`язань «Сведбанку», серед яких опинилася кредитна лінія Запорізького автомобілебудівного заводу.

При переукладання договору, тодішнє керівництво «Дельта Банку» зажадало переоформлення за новими правилами прав власності заводу на нерухомість, якою був забезпечений кредит «Сведбанку», що вимагало часу.

В результаті, колишнє керівництво банку віддало перевагу укладанню з іншими компаніями групи УкрАВТО договору майнового поручительства по автомобілям в простій письмовій формі. А це суперечило вимогам закону, який передбачав обов`язкове нотаріальне оформлення таких договорів. По мірі отримання документів на нерухомість за новими правилами, Запорізький автомобілебудівний завод став передавати її в заставу банку, який перестав виконувати свої зобов`язання і не здійснював пропорційного звільнення автомобілів із застав.

У той час «Дельта Банк» був більше зайнятий проблемою підтримки власної платоспроможності і був занепокоєний тільки отриманням рефінансування від Національного банку України.

Запорізький автомобілебудівний завод і його майнові поручителі мають повне юридичне і моральне право оскаржувати договори, укладені з порушенням законів України колишнім керівництвом «Дельта Банку». Особливо в ситуації, коли на ринок України хлинули автомобілі з пробігом без сплати податків, що поставило всю автомобільну промисловість України, включаючи ЗАЗ, на грань банкрутства», - йшлося в заяві ЗАЗ.

За даними Фонду гарантування, на 01.07.2017 вкладникам Дельта Банку у межах гарантійної суми було виплачено 15,58 млрд грн (96,7% запланованих виплат). Відповідні компенсації здійснювалися, передусім, за рахунок емісійних коштів НБУ, який монетизовував держоблігації, які Мінфін випускав для ФГВФО, а також дав позики безпосередньо Фонду.

P.S. 

Прес-служба "УкрАВТО" в коментарі для агентства "Інтерфакс-Україна" щодо неоднозначного продажу Фондом гарантування прав вимоги Дельта Банку до цієї корпорації, про який писав Finbalance, заявила, що йдеться про кредитний договір, який забезпечений виключно іпотекою нежитлових приміщень ЗАЗу, які є допоміжними і жодним чином не впливають на роботу підприємства.

"Широко поширена деякими ЗМІ інформація про заставні автомобілі недійсна. Так, в кінця 2016 - початку 2017 року рішеннями господарських судів України договори застав вищезазначених автомобілів визнані недійсними", - зауважили в корпорації.

При цьому в ній підкреслюють, що до теперішнього часу ЗАЗ не сповіщений про перехід прав вимоги за кредитом і не має будь-яких підтверджень в юридичному аспекті.

"Фактично перемога компанії [ТОВ «Юніверсум Фінанс»] в аукціоні означає внесення платежу в розмірі 5% від вартості, що підтверджує наміри, але не гарантує викупу прав вимоги по кредиту. Тобто це тільки перший етап переходу прав вимоги", - зауважують в корпорації.

Разом з тим, в «УкрАВТО» підкреслили, що "Гермес Тревел" не входить до складу корпорації та заперечують пов`язаність компанії-покупця з "УкрАВТО", зауважує «Інтерфакс-Україна».