ВР заборонила стягувати з "Укрзалізниці" 4 млрд грн боргів донецької філії

20.12.2016, 13:00

Верховна Рада ухвалила закон про упровадження мораторію на примусове стягнення коштів з рахунків ПАТ «Укрзалізниця» за борги її регіональної філії «Донецька залізниця», майно якої знаходиться на території проведення антитерористичної операції на сході країни. За ухвалення законопроекту №5428 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких знаходиться на території проведення антитерористичної операції» за основу і в цілому проголосували 266 нардепів, пише УНІАН.

Представляючи законопроект у ході засідання Верховної Ради, голова парламентського комітету з питань транспорту Ярослав Дубневич зазначив, що майно Донецької магістралі не включено у статутний капітал "Укрзалізниці", разом з тим кредитори не полишають спроб стягнути з компанії понад 4 млрд грн боргів Донецької залізниці.

«Користуючись юридичною колізією, люди, які представляють російські банки, хочуть стягнути з «Укрзалізниці» близько 4 млрд грн», - додав він. Даний законопроект був зареєстрований у Раді 18 листопада 2016 року.