ВР передала НКРЕКП в управління Порошенку

Все про економіку та фінанси

Парламент ухвалив у цілому законопроект №7342-1, що дозволяє президентові самостійно доукомплектувати Національну комісію, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) до конкурсного відбору нових членів регулятора. За таке рішення на засіданні Верховної Ради в четвер проголосували 233 депутати, пише "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, президент зможе призначити на всі вакантні посади членів НКРЕКП на термін до трьох місяців.

Законопроект №7342-1 розроблений депутатами Олександром Домбровським ("БПП"), Михайлом Бондарем ("Народний фронт") і Юлієм Іоффе ("Опозиційний блок").

Як повідомлялося, наприкінці листопада 2017 року НКРЕКП втратила кворум внаслідок звільнення одного з членів регулятора. Водночас номінаційна комісія з відбору нових членів НКРЕКП була сформована зі значним запізненням і лише нещодавно розпочала роботу.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб`єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.